وبینار جعبه ابزار هوش مصنوعی

ثبت نام در وبینار یکم دی ماه
فقط 4.290.000 تومان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

اگر به دنبال این هستید که کسب و کار خودتان را توسعه دهید،بازارهای جدیدی را پوشش دهید یا حتی امکان بررسی ورود به حوزه های کسب و کاری جدید را برای خود به کمک هوش مصنوعی فراهم کنید این وبینار برای شماست، از تحلیل داده ها تا نوشتن یک انگیزه نامه،تعریف یک کمپین بازاریابی تا تدوین تقویم محتوایی برای شبکه های اجتماعی و وبسایت خود تا حتی نوشتن یک برنامه ورزشی تخصصی و نهایت تولید تصاویری اعجاب انگیز به کمک این ابزارها ، همه و همه در این وبینار جامع از صفر تا صد آموزش داده می شوند.

چهارمین وبینار ما به تاریخ جمعه یکم دی ماه(22 دسامبر2023) ساعت 16:00 بعد از ظهر خواهد بود، و در پلتفرم ایرانی اسکای روم به صورت زنده برگزار می گردد، نسخه ضبط شده وبینار به شکل اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد و دو ماه فرصت خواهید داشت آن را بررسی کنید و تا سه ماه از پشتیبانی  فنی مجموعه ما برخوردار باشید.در صورت عدم رضایت و طبق شرایطی شفاف و مشخص می توانید (طی دو مرحله در مدت پانزده روز و صحت سنجی که شرایط آن ضمن ثبت نام برای شما ارسال می گردد) صد در صد مبلغ ثبت نامی را بازپس بگیرید و کل مبلغ به شما عودت می گردد.

 توجه داشته باشید که برخی از این وبسایتها نیاز به خریداری اشتراک ماهانه دارند که از ده تا پنجاه دلار هزینه اشتراک پایه شان می باشد و همچنین برای دوستان داخل ایران مراحل عبور از فیلترینگ و تحریم های بین المللی جای خود نیازمند صرف هزینه ماهانه می باشد و نیز بهتر است  سرور مجازی و هم چنین سیم کارت بین المللی تهیه گردد، که  به سادگی اگر داخل ایران هستید از وبسایتهای واسط می توانید آن را تهیه کنید.

در این وبینار ، با استفاده از ChatGPT,Midjourney,RunwayML، Captions, LeiaPix Luma AI  تکنیک‌ها و راهکارهایی را خواهید آموخت که چگونه از هوش مصنوعی برای توسعه یک بیزنس و تولید ایده‌های خلاقانه استفاده کنید. به شما آموزش خواهیم داد که چگونه با استفاده از میدجرنی و ابزارهای مشابه در فرآیند تولید محتوا، ایده‌های نوآورانه ای را تدوین کنید و برای درآمد زایی و توسعه کسب و کار خود آنها را بکار برید.
شرکت در این وبینار شگفت‌انگیز به شما این امکان را می‌دهد که به خلاقیت خود رنگ و بویی جدید ببخشید و با استفاده از هوش مصنوعی، ایده‌های نوآورانه و منحصر به فردی را تولید کنید. در این وبینار، شما به روش‌های پیشرفته و خلاقانه ترکیبی از هوش مصنوعی و اندیشه خلاقانه آشنا خواهید شد که به شما در تولید ایده‌های متفاوت  کمک خواهد کرد.
هزینه شرکت در این وبینار زیر صد دلار است. این یک فرصت استثنایی است که نباید از دست بدهید.چرا که دوره های مشابه آن در لینکدین یا کورسرا حداقل صد و پنجاه دلار می باشند.
بنابراین، اگر به دنبال ارتقای بیزنس و خلاقیت خود و تولید ایده‌های نوآورانه هستید، این وبینار را از دست ندهید! برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر درباره وبینار از لینک زیر پرداخت خود را کامل کنید و  پس از پرداخت کافیست با ورود به لینک تلگرامی جهت هماهنگی نحوه شرکت در وبینار یک ای دی جیمیل و شماره همراه ارسال کنید، شما به راحتی می‌توانید از هر جایی که هستید به این وبینار دسترسی داشته باشید چرا که بر بستر اسکای روم برگزار می شود. و برای دوستانی که به دنبال ارتقا رزومه خود هستند نیز این مژده را می دهیم که با همکاری آکادمی بین المللی ترامد امکان ارایه مدرک بین المللی از این موسسه واقع در ترکیه نیز فراهم شده است.
منتظر حضور گرمتان هستیم رفقا.