روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

چرا باید در این وبینار شرکت کنیم؟

اگر به دنبال این هستید که کسب و کار خودتان را توسعه دهید،بازارهای جدیدی را پوشش دهید یا حتی امکان بررسی ورود به حوزه های کسب و کاری جدید را برای خود به کمک هوش مصنوعی فراهم کنید این وبینار برای شماست، از تحلیل داده ها تا نوشتن یک انگیزه نامه،تعریف یک کمپین بازاریابی تا تدوین تقویم محتوایی برای شبکه های اجتماعی و وبسایت خود تا حتی نوشتن یک برنامه ورزشی تخصصی و نهایت تولید تصاویری اعجاب انگیز به کمک این ابزارها ، همه و همه در این وبینار جامع از صفر تا صد آموزش داده می شوند.

این وبینار چه زمانی برگزار خواهد شد؟

چهارمین وبینار ما به تاریخ جمعه بیست و هفتم بهمن ماه(16 فوریه 2024) ساعت 16:00 بعد از ظهر به وقت ایران خواهد بود، و در پلتفرم بومی اسکای روم به صورت زنده برگزار می گردد، نسخه ضبط شده وبینار به شکل اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد و دو ماه فرصت خواهید داشت آن را بررسی کنید و تا سه ماه از پشتیبانی  فنی مجموعه ما برخوردار باشید.

سیاست بازگشت وجه چگونه است؟

در صورت عدم رضایت و طبق شرایطی شفاف و مشخص می توانید (در مدت 10 روز و طبق سیاست بازگشت وجه  که در لینک قابل مشاهد می باشد) صد در صد مبلغ ثبت نامی را بازپس بگیرید و کل مبلغ به شما عودت می گردد.

 اشتراک پلتفرم های هوش مصنوعی را در داخل ایران چگونه تهیه کنیم؟

دوستان توجه داشته باشید که برخی از این وبسایتها نیاز به خریداری اشتراک ماهانه دارند که از ده تا پنجاه دلار هزینه اشتراک پایه شان می باشد و همچنین برای عزیزان داخل ایران مراحل عبور از فیلترینگ و تحریم های بین المللی جای خود نیازمند صرف هزینه ماهانه می باشد و نیز بهتر است  سرور مجازی و هم چنین سیم کارت بین المللی تهیه گردد، که  به سادگی اگر داخل ایران هستید از وبسایتهای واسط می توانید آن را تهیه کنید.

چه وبسایتها و پلتفرمهایی را در این وبینار خواهیم آموخت؟

در این وبینار ، با استفاده از ChatGPT,Midjourney,RunwayML، Captions,Caption,Lookx, Luma AI  تکنیک‌ها و راهکارهایی را خواهید آموخت که چگونه از هوش مصنوعی برای توسعه یک بیزنس و تولید ایده‌های خلاقانه استفاده کنید. به شما آموزش خواهیم داد که چگونه با استفاده از میدجرنی و ابزارهای مشابه در فرآیند تولید محتوا، ایده‌های نوآورانه ای را تدوین کنید و برای درآمد زایی و توسعه کسب و کار خود آنها را بکار برید.
شرکت در این وبینار شگفت‌انگیز به شما این امکان را می‌دهد که به خلاقیت خود رنگ و بویی جدید ببخشید و با استفاده از هوش مصنوعی، ایده‌های نوآورانه و منحصر به فردی را تولید کنید. در این وبینار، شما به روش‌های پیشرفته و خلاقانه ترکیبی از هوش مصنوعی و اندیشه خلاقانه آشنا خواهید شد که به شما در تولید ایده‌های متفاوت  کمک خواهد کرد.
هزینه شرکت در این وبینار زیر صد دلار است. این یک فرصت استثنایی است که نباید از دست بدهید.چرا که دوره های مشابه آن در لینکدین یا کورسرا حداقل صد و پنجاه دلار می باشند.
بنابراین، اگر به دنبال ارتقای بیزنس و خلاقیت خود و تولید ایده‌های نوآورانه هستید، این وبینار را از دست ندهید! 

برای ثبت نام چه باید کرد؟

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر درباره وبینار از لینک زیر این صفحه پرداخت خود را کامل کنید و  پس از پرداخت کافیست با ورود به لینک تلگرامی جهت هماهنگی نحوه شرکت در وبینار یک ای دی Gmail و یک شماره همراه ارسال کنید.

آیا از خارج از ایران هم می توان در این وبینار شرکت کرد؟

شما به راحتی می‌توانید از هر جایی که هستید به این وبینار دسترسی داشته باشید چرا که بر بستر اسکای روم برگزار می شود. و برای دوستانی که به دنبال ارتقا رزومه خود هستند نیز این مژده را می دهیم که با همکاری آکادمی بین المللی ترامد امکان ارایه مدرک بین المللی از این موسسه واقع در ترکیه نیز فراهم شده است.
منتظر حضور گرمتان هستیم رفقا

این تصاویر به کمک هوش مصنوعی میدجرنی توسط ما خلق شده و این رو بهتون قول میدم که شما هم بعد از این آموزشها قدرت خلق چنین تصاویری را خواهید داشت.

سرفصل های این دوره به این شکل خواهد بود:

بخش 1: مدل‌های زبانی – عمق و دامنه هوش مصنوعی در ChatGPT-4

 1. مدل های زبانی و تکامل آن در ChatGPT-4: بررسی نحوه کار و کاربردهای گسترده (1 ساعت و 35 دقیقه)
 2. گام‌هایی در دنیای چت‌بات‌ها: از ایجاد اکانت تا استفاده بهینه (20 دقیقه)
 3. آشنایی با ویژگی‌های منحصربه‌فرد ChatGPT-4: تولید تصویر، تحلیل پیشرفته داده‌ها و امکان سفارشی‌سازی (20 دقیقه)
 4. معرفی ابزارهای تقویت کننده چت‌بات‌های هوش مصنوعی: راه‌های بهبود عملکرد و اثربخشی (25 دقیقه)
 5. نوآوری در ChatGPT: خلق نسخه‌های شخصی‌سازی شده (5 دقیقه)

بخش 2: هنر هوش مصنوعی در تولید تصاویر

 1. تکنیک‌ها و استفاده از Midjourney در تولید تصویر (30 دقیقه)
 2. نمایش عملی تصاویر تولیدی با Midjourney (30 دقیقه)
 3.  آموزش پیشرفته Midjourney برای معماران و طراحان (45 دقیقه)
 4. کارگاه عملی Midjourney (15 دقیقه)
 5. تولید تصویر با سه پلتفرم رایگان تولید تصویر: تکنیک‌ها و ابزارهای نوین (10 دقیقه)

بخش 3: خلق محتوای سه‌بعدی و ویدیو با استفاده از هوش مصنوعی

 1. معرفی LUMA AI برای ساخت آبجکت‌های سه‌بعدی (15 دقیقه)
 2. بررسی RunwayML در تولید ویدیوهای خلاقانه (15 دقیقه)
 3. کارگاه عملی با LUMA AI و RunwayML (15 دقیقه)

بخش 4: دوبله و پویانمایی تصاویر

 1. ابزارهای تبدیل متن به گفتار و کاربردهای آن در دوبله (10 دقیقه)
 2. تکنیک‌های پویانمایی و تبدیل عکس به ویدیو (10 دقیقه)

بخش 5: سوال و پاسخ

 1. فرصت برای پرسش و پاسخ در مورد مطالب ارائه شده (15 دقیقه)

البته فراموش نکنید استفاده از این پلتفرم ها رایگان نیست منتها ما چندین وبسایت را به همراه Midjourney آموزش میدیم که کاملا رایگان و در دسترس شما هستند شاید جایگزین نباشند ولی برای تمرینهای اولیه کاربردی هستند،و اگر تا اینجای این متن رو با ما همراه بودی از لینک همین الان صندلی خودت را در وبینار بعدی رزرو کن.