حوزه فعالیت ما چیست؟

ما با بیش از نود و دو پروژه موفق در حوزه خدمات مشاوره کسب و کارو بیزنس کوچینگ  را در زمینه  کسب و کارهای خرد مبتنی بر ارایه خدمات ،نظیرخدمات معماری، ساخت و سرمایه گذاری صنعت ساختمان،طراحی و هرگونه خدمات آنلاین نظیرخدمات مشاوره حوزه سلامت،تغذیه،وکالت و مواردی از این دست ارائه داده ایم. شما با عضویت ماهانه در وبسایت ما از خدمات بینظیری بهره مند خواهید شد که کلیه چالشهای مربوط به کسب و کار شما را مرتفع خواهد کرد در جلسات هفتگی و ماهانه از بازخورد اتفاقات کسب و کار خود با کوچ گفتگو خواهید کرد و راهکارهایی روزانه را تحت عنوان استراتژی تولید محتوا دریافت خواهید کرد که منطبق با شرایط شما و ویژگیهای کاراکتر شما و کسب  و کارتان بوده و به رشد کسب و کار و پرسونال برند شما کمک خواهد کرد.

 

شما با خرید اشتراک ماهانه چه خدماتی را دریافت خواهید کرد؟

بسته اول

استراتژی کسب و کار در این مرحله یک بررسی جامع بر کسب و کار شما مسیری که طی کرده اید و راهکارهایی برای بهبود کسب و کار ارایه خواهد شد.

بسته دوم

دسترسی به سه ایده خلاقانه به صورت هفتگی در حوزه کسب وکار شما که برگرفته از رصدهای هفتگی اقتصاد بازار و ترندهای پیش رو حوزه تخصصی شما می باشد.

بسته سوم

دسترسی به یک برنامه مدون استراتژی تولید محتوای هفتگی برای پلتفرم اینستاگرام و لینکدین که به صورت تفکیک روزانه ارسال می گردد.همچنین استراتژی ماهانه جهت بهبود SEO وبسایت شما نیز دریافت خواهید کرد.

بسته چهارم

عضویت در فوروم ها و گروه های تخصصی که بسیاری از سوالات مرتبط با حوزه تخصصی شما در آنها مطرح و پاسخ داده می شود

بسته پنجم

امکان بهره مندی از بیست درصد تخفیف جهت محصولاتی نظیر پادکستهای تخصصی، وبینار، سمینارها و کتابهای این مجموعه

بسته ششم

چیزهای بزرگ در کسب و کار هرگز توسط یک فرد انجام نمی شود. آنها توسط یک تیم از مردم انجام می شود.

اشتراک ماهانه

11,990,000 توماناشتراک شش ماهه

پرطرفدار

61,190,000 تومان

ارزش واقعی 71,940,000

با تخفیف   61,190,000

اشتراک سالیانه

108,000,000 تومان

ارزش واقعی 143,880,000

با تخفیف   108,000,000

اگر نیازمند خدمات سفارشی  نظیر خدمات نوشتن مقالات تخصصی برای لینکدین،رپورتاژ آگهی در مجلات و وبسایتهای بین المللی ، ،تدوین ترانسکریپشن ویدیو یوتیوب یا اینستاگرام خود هستید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

روش کار ما چیست؟

استراتژی کاری ما

ما ازتحلیل وضع موجود و بررسی محیط کسب و کار شما با الگوی کاینفین آغاز می کنیم زمانه ارایه یک الگوی واحد و از پیش تعیین شده به سر آمده و دنیای کسب و کارهای امروز به شدت پیچیده شده است.

 اگر در مسیر ساخت و توسعه کسب و کارتان به عنوان یک معمار یا سازنده یا هر بیزنس خلاقانه دیگر دچار ابهاماتی هستید یا کار به صورت آنلاین برای شما یک دغدغه است همین حالا اولین جلسه مشاوره را رزرو کنید.این جلسه چهل و پنج دقیقه است و می تواند شروعی باشد برای شما در جهت ادامه ساخت مدل کسب و کار خود.