دیجیتال مارکتینگ برای معماران وسازندگان


خدمات دیجیتال مارکتینگ برای معماران و سازندگان چه مزایایی دارد؟

همانطور که گفته شد، همه فعالیت‌های اقتصادی نیازمند بازاریابی هستند. معماران و فعالان حوزه ساخت و ساز نیز به این موضوع نیاز دارند. خدمات بازاریابی دیجیتال در مرحله اول به شما کمک خواهد کرد تا مشتریان بیشتری را به سمت خود جلب کنید. همچنین از دیگر مزایای اختصاصی دیجیتال مارکتینگ، هزینه کمتر آن نسبت به بازاریابی در دنیای واقعی است.

باید گفت با توجه به ابزارهایی که در فضای اینترنت وجود دارد، شما به راحتی می‌توانید عملکرد خود در این زمینه را بررسی کرده و در صورت نیاز فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ برای معماران و سازندگان را بهبود ببخشید. از دیگر مزایای دیجیتال مارکتینگ امکان ارزیابی و تحلیل بهتر رقبا است. به یاد داشته باشید که بسیاری از رقبای شما در این صنعت وارد حوزه دیجیتال شده و از آن برای کسب و کار خود استفاده می‌کنند. شما با استفاده از بیزنس کوچینگ برای معماران و سازندگان می‌توانید عملکرد آنها را نیز بررسی کرده و برای فعالیت خود ایده‌های بهتری کسب کنید.

مزایای دیگری برای بازاریابی اینترنتی

در دنیای بازاریابی مسئله‌ای به عنوان ارائه محتوا به مخاطب مرتبط وجود دارد. بسیاری از اقدامات بازاریابی و یا تبلیغات مخصوصا در فضای حقیقی با این مسئله روبرو بوده و امکان ارتباط با مخاطب اصلی به سختی امکان پذیر می‌شود. اما در بسیاری از امکانات موجود در فضای مجازی این شرایط وجود دارد تا تبلیغات و یا انواع محتوای بازاریابی شما به صورت هوشمند و هدفمند به مخاطب هدف شما ارائه شود.

شاید مزیت بزرگ دیجیتال مارکتینگ برای معماران و سازندگان، امکان ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطبان است. شما در صورتی که به درستی در فضای مجازی حضور داشته باشید، می‌توانید با مخاطبان خود ارتباط همیشگی و دو طرفه داشته باشید. این امکان به شما فرصت خواهد داد تا از طرز فکر و نیازهای مشتریان خود بهتر آگاه شوید و بتوانید خدمات بهتری به آنها ارائه کنید. در واقع شما می‌توانید چشم اندازی نسبت به آینده بازار کسب کرده و قبل از سایر رقبا، نیازهای آتی بازار را تامین کنید.

امکان ورود به بازارهایی که قبلا به دلیل محدودیت‌های جغرافیایی امکان آن را نداشته‌اید، از دیگر مزایای دیجیتال مارکتینگ است. با استفاده از این فضا شما می‌توانید به راحتی خدمات خود را به دیگر مناطق ارائه کنید. حتی بسیاری از افراد با استفاده از اینترنت وارد بازارهای جهانی می‌شوند و به صادرات محصولات و یا خدمات خود می‌پردازند. انجام این کار در فضای مجازی هزینه‌ای بسیار ناچیز در مقابل هزینه‌های بازاریابی بین المللی در فضای واقعی دارد.

در دیجیتال مارکتینگ برای معماران و سازندگان از چه امکاناتی استفاده می‌شود؟

در دنیای مجازی امکانات نامحدودی وجود دارد. هر آن چیزی که در دنیای واقعی قابلیت اجرا داشته و یا امکان اجرای آن وجود نداشته است را شما می‌توانید در فضای مجازی و با استفاده از امکانات دیجیتالی انجام بدهید. در نتیجه نمی‌توان چند مورد اقدام مشخص و محدود را برای دیجیتال مارکتینگ برای معماران و سازندگان نام برد. به یاد داشته باشید که حضور در فضای مجازی برای هر نوع از کسب و کار نیازمند دانش خاص خود است. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم تا بیزنس کوچینگ با نوید طاهری را تجربه کنید. در این تجربه، تدوین و برنامه ریزی کمپین اختصاصی خود را خواهید داشت و براساس اصول صحیح و قابل اعتمادی پروژه دیجیتال مارکتینگ خود را پیش خواهید برد.

اگر بخواهیم به صورت کلی به امکانات موجود در فضای مجازی اشاره کنیم باید گفت که در این فضا شما می‌توانید صفحات اختصاصی خود را در انواع شبکه‌های اجتماعی داشته باشید و با استفاده از ابزارهای مختلف همچون استفاده از تدوین استراتژی محتوا، سازنده موفق‌تری بوده و با مشتریان احتمالی بیشتری در ارتباط باشید.

همچنین با استفاده از یک وبسایت اختصاصی که بهبود سئو بر روی آن انجام شده باشد، می‌توانید جایگاه بهتری در فضای مجازی برای خود ساخته و همچنین به هویت مجازی کسب و کار خود در حوزه معماری اعتبار دوچندانی ببخشید. برای دستیابی به این اهداف باید نکاتی مورد توجه قرار بگیرد که مهمترین آنها را در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد.

وب سایت را جدی بگیرید!

اگر می‌خواهید در فضای مجازی حضور موفقی داشته باشید، داشتن یک سایت قوی را فراموش نکنید. این سایت به شما کمک‌های زیادی خواهد کرد و سایر صفحات شما در انواع شبکه‌های اجتماعی و یا تبلیغاتی که در سایر بسترهای مجازی انجام می‌دهید را پشتیبانی خواهد کرد.

اما تنها داشتن یک وب سایت در دیجیتال مارکتینگ برای معماران و سازندگان کافی نیست. سایت شما باید بتواند به درستی مشتریان شما را جذب کند. برای این کار باید انواع محتوایی که بر روی سایت خود ارائه می‌کنید را با دقت و همچنین براساس اصول سئو تولید کنید. همچنین به یاد داشته باشید که سایت شما همیشه باید به روز باشد. سرعت اجرای سایت شما نیز اهمیت دارد. این سرعت کمک خواهد کرد تا زمان مخاطبان شما هدر نرود. به یاد داشته باشید که مخاطبان در فضای مجازی به سرعت اهمیت می‌دهند و براساس آن حتی خدمات و محصولات شما را قضاوت خواهند کرد.

فراموش نکنید که سایت شما هرچند فضای زیادی برای ارائه انواع محتوا و معرفی انواع محصولات یا خدمات در اختیار شما قرار می‌دهد، اما یکپارچگی آن مهم است تا مخاطب سردرگم نشده و در مسیر از پیش تعیین شده توسط شما حرکت کند. در نهایت اینکه به علاقه‌مندی مخاطبان اهمیت بدهید و محتوایی بر اساس سلیقه آنها تولید و منتشر کنید.

در نهایت نیز به یاد داشته باشید که اگر سایت شما از لحاظ سئو بهینه‌سازی نشده باشد، در موتورهای جستجو رتبه خوبی نخواهید داشت و در نتیجه مشتریان بالقوه نمی‌توانند شما را به آسانی پیدا کنند و احتمالا به سراغ رقبای شما خواهند رفت.

شبکه‌های اجتماعی، راز موفقیت در دیجیتال مارکتینگ

استفاده از شبکه‌های اجتماعی امروزه نسبت به قبل افزایش پیدا کرده و روز به روز در حال گسترش است. امروزه تقریبا نمی‌توان فردی را پیدا کرد که گوشی هوشمندی در اختیار داشته باشد و در یک شبکه اجتماعی حضور نداشته باشد. اگر بخواهید دیجیتال مارکتینگ برای معماران و سازندگان را به صورت موفق اجرا کنید باید در انواع شبکه‌های اجتماعی حضور پررنگی داشته باشید.

البته نیاز نیست در تمامی آنها به یک اندازه فعالیت کنید. براساس استراتژی خود و مخاطبانی که در نظر دارید، شبکه‌های اجتماعی را اولویت بندی کنید و در آنها فعالیت کنید. اما فراموش نکنید که هر شبکه اجتماعی، فرصتی برای جذب مخاطب است که نباید به راحتی آن را از دست بدهید. برای موفقیت در یک شبکه اجتماعی نیاز به تولید محتوای قدرتمند به همراه برنامه ریزی جذب ترافیک و ارتباط با مخاطبان را در کنار یکدیگر داشته باشید.

اجرای هرکدام از این سه مورد نیازمند تخصص و دانش بوده و باید براساس شرایط هر کسب و کاری مشخص شود. اما به صورت کلی می‌توان گفت که جذاب بودن محتوا برای مخاطبان، نظم در انتشار محتوا، پاسخگویی همیشگی و دوستانه به مخاطبان از اصولی است که شما را در این راه کمک خواهد کرد.

تبلیغات عمومی در فضای مجازی

شما می‌توانید برای معرفی بهتر انواع صفحه‌های خود در فضای مجازی تبلیغاتی را در صفحه‌های پرمخاطب و یا در سایت‌هایی که ترافیک بالایی دارند انجام بدهید. این تبلیغات کمک زیادی خواهند کرد تا مخاطبان جدیدی وارد صفحه شما در یک شبکه اجتماعی و یا سایت اختصاصی شما بشوند. اما فراموش نکنید که اگر محتوای خوبی آماده نکرده باشید، مخاطبان به سرعت از صفحه یا سایت شما خارج خواهند شد و به هدف اصلی خود نخواهید رسید.

در نهایت به یاد داشته باشید که مخاطب هدف خود را قبل از شروع به دیجیتال مارکتینگ برای معماران و سازندگان انتخاب کنید. این امر کمک خواهد کرد تا کمپین بازاریابی موفق‌تری را برنامه ریزی و اجرا کنید.

در پایان طیف وسیعی از خدمات دیجیتال مارکتینگ   از بازاریابی تا ایجاد کمپین های بدست آوری،تبدیل و مشارکتی و همچنین خدماتی نظیر پرسونال برندینگ را با نوید طاهری در مجموعه ما می توانید بدست آورید پس همین حالا اولین جلسه آنالیز موقعیت کسب و کار خود را رزرو کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *